top of page

Чому важливо підтримати нас інформаційно?

— Ви толеруєте звернення за підтримкою та кажете людям навколо себе: «Не терпіть. Не мовчіть. Якщо з вами це відбулося – зверніться по допомогу. Я проти насилля».


— Коли ви поширюєте інформацію – більше людей наважуються звернутись по допомогу, якщо вони пережили сексуальне насилля. Внаслідок збільшення кількості звернень відбувається інституційна реакція: державна, приватна та благодійна системи починають адаптуватися. Вони починають реагувати на виклики, налагоджувати механізми допомоги і підтримки. Ціна і наслідки подібного злочину для насильника дуже сильно зростають.


— Ваша інформаційна підтримка, навіть просто поширення постів у соціальних мережах, це не тільки піклування про тих, з ким це жахіття вже сталося, але це також вклад у те, щоб подібне явище ставалося рідше, а ціна розплати за такі злочини ставала більша.

З початку роботи фонду ми розповсюдили тисячі інформаційних матеріалів: постерів, брошур та наліпок. Їх можна знайти у державних та медичних закладах, волонтерських штабах, пунктах незламності та інших людних місцях у сотнях населених пунктах по всій Україні.

feb-2024.jpg

БРОШУРИ

29 594

ПОСТЕРІВ

4058

НАЛІПОК

5277

«Допомога для всіх»:
інформаційні матеріали у регіонах 

Ціль: Розповісти якнайбільшій кількості людей про благодійний фонд «Сильні» та види допомоги, які ми надаємо. Охопити усі регіони України, зокрема, прифронтові зони та тимчасово окуповані території.

Ідея: Створити брошури, наліпки та постери з підтримуючими фразами та інформацією про допомогу, яку можна отримати у благодійному фонді «Сильні». Розповсюдити інформаційні матеріали у лікарнях, державних установах, закладах соціальної допомоги, поліцейських відділках, навчальних закладах, благодійних організаціях та інших громадських місцях. 

Результат: Ми розмістили матеріали у понад 200 населених пунктах в усіх підконтрольних Україні областях. Завдяки цим матеріалам до нас звертаються підопічні, яким ми надаємо фахову допомогу.

Як долучитись: заповніть, будь ласка, форму тут.

telegram-cloud-photo-size-2-5375383864706450001-y 7.png
telegram-cloud-photo-size-2-5375383864706450001-y 3.png
telegram-cloud-photo-size-2-5375383864706450001-y 8.png
telegram-cloud-photo-size-2-5375383864706450001-y 9.png

Пункти незламності

Ціль: Розповісти про благодійний фонд «Сильні» та види допомоги, що ми надаємо, людям, які приходять у пункти незламності.

Ідея: Зважаючи на відключення електроенергії в осінній та зимовий період, ми вирішили розмістити постери та наліпки з інформацією про благодійний фонд «Сильні» у пунктах незламності міста Києва. Коли люди приходитимуть зарядити гаджети або зігрітись, вони зможуть знайти інформацію про фонд та звернутись до нас.

Результат: Ми охопили усі пункти незламності у Києві, а також, частково, в інших обласних центрах України. Майже 5000 паперових матеріалів різних форматів було розміщено у 430 пунктах.

Як доєднатись: Заповнити форму з поміткою «Для пунктів незламності»

Group 56 (1)_edited.png

Безоплатна правнича допомога

Ціль: Поінформувати людей, з якими працюють спеціалісти Безоплатної Правничої Допомоги (БПД), що благодійний фонд «Сильні» надає психологічну та медичну допомогу людям, які пережили сексуальне насилля.

Ідея: Створити брошуру спільно з БПД з поясненнями, яку допомогу ми спільно надаємо та як її можна отримати. Розповсюдити брошуру серед українців завдяки мережі БПД.

Результат: Близько 4000 брошур були розповсюджені по усіх бюро БПД по Україні.

Снимок экрана 2023-07-26 в 12.09 1.png

«Разом для допомоги»: інформаційна кампанія разом з Watsons Україна

Ціль: Підтримати жінок, які приходять у магазини Watsons за товарами для гігієни або для дому. Розповісти, де можна отримати допомогу, якщо вони пережили сексуальне насилля.

Ідея: Розмістити наліпки та воблери в усіх магазинах Watsons по Україні, у відділах із засобами гігієни та товарів першої необхідності. Коли жінка обирає гігієнічні товари, вона залишається одна і може звернути увагу на повідомлення із воблерів чи наліпок, просканувати QR-код та звернутись по допомогу у фонд.

Результат: Інформаційні матеріали були розміщені в 256 магазинах по Україні.

telegram-cloud-photo-size-2-5375383864706450001-y 8-1.png
telegram-cloud-photo-size-2-5375383864706450001-y 9-1.png

«Малюємо особисті кордони»: серія коміксів з ілюстратором «Київський Олень»

Ціль: Донести аудиторії у соціальних мережах інформацію про те, що саме є особистими кордонами й чому не варто їх порушувати. Реалізувати це у зручному, короткому та частково комедійному форматі за допомогою коміксів.

Ідея: Підготувати серію коміксів з моделюванням різних ситуацій, у яких можуть порушуватись особисті кордони. Наприклад, консультація у лікаря, знайомства на вулиці, недоречні компліменти тощо.

Результат: Разом з ілюстратором Олександром Каліберда («Київський Олень») ми опублікували 10 коміксів. Разом охоплення кампанії становить майже 400 тисяч переглядів та понад 51 тисячу вподобань.

Як долучитись: Для співпраці з приводу медійних проєктів – напишіть нам
на пошту communications@sylni.org

telegram-cloud-photo-size-2-5375383864706450001-y 10.png
telegram-cloud-photo-size-2-5375383864706450001-y 11.png

Інформаційні плакати на благодійному маркеті «Кураж»

Ціль: Охопити молодь, свідому аудиторію та інфлюенсерів, збільшити впізнаваність бренду благодійного фонду «Сильні». Розповісти людям про те, як можна перешкоджати насиллю у звичайному житті та розповісти про те, що у наш фонд можна звернутися.

Ідея: Створити наліпки та серію інформаційних плакатів із фразами, які можуть зупинити домагання та змотивувати звернутись по допомогу. Наприклад, що говорити у громадських місцях, у транспорті, на вулиці тощо. Головна ідея – що кожен з нас може зупинити насилля і часом це зробити дуже легко, що отримати допомогу – просто.

Результат: На трьох івентах маркету «Кураж» ми розмістили більше 200 наліпок та плакатів. В результаті цієї кампанії ми долучились до поведінкових змін серед людей та зробили ще один крок до створення суспільства, де не толерують насилля.

Як долучитись: Для співпраці з приводу медійних проєктів – напишіть нам
на пошту communications@sylni.org

‎Sylni_кураж_ТІФФ.‎001 copy.png
‎Sylni_кураж_ТІФФ.‎004 copy.png
‎Sylni_кураж_ТІФФ.‎003 copy.png
‎Sylni_кураж_ТІФФ.‎002 copy.png

«Міфи та факти»: серія коміксів про сексуальне насилля з ілюстратором «Київський Олень»

Ціль: Створити інформаційну кампанію, яка б боролася зі стереотипами та міфами, які існують у суспільстві щодо сексуального насилля; підвищувала обізнаність суспільства щодо сексуального насилля; зменшувала толерантність людей щодо насилля. 

Ідея: Створити серію коміксів, в яких розкриваються найпоширеніші міфи про сексуальне насилля. Наприклад, насилля у шлюбі, домагання на вулиці, ексгібіціонізм тощо. У кожному випадку показано, як міфи та упередження можуть шкодити людям і як не варто себе поводити у такі моменти. Приурочити проєкт до Міжнародної акції «16 днів проти гендерно зумовленого насильства», яка щороку триває з 25 листопада до 10 грудня в усьому світі.

Результат: До проєкту увійшло 10 коміксів, які створили художник Олександр Каліберда та автор текстів Олена Заремба. Кампанія отримала позитивний відгук аудиторії та ЗМІ. Ми отримали 10+ публікацій у всеукраїнських медіа, були ефіри на радіо та телебаченні. Загальне охоплення кампанії – понад 500 000 переглядів. Знайти комікси можна за посиланням.

Як долучитись: Для співпраці з приводу медійних проєктів – напишіть нам
на пошту communications@sylni.org

Sylni_FakeFact_E03.jpg
Sylni_FakeFact_E05.jpg
Sylni_FakeFact_E07.jpg
Sylni_FakeFact_E09.jpg
Sylni_FakeFact_E04.jpg
bottom of page