top of page

Мобільні додатки, що здатні допомогти під час небезпечної ситуації

Чи бувало так, що ви відчували себе некомфортно на самоті на темній вулиці і не знали, як захиститися, маючи із собою повсякденні речі? Існує багато ситуацій, у яких важливо додатково потурбуватись про індивідуальну безпеку. І ваш смартфон може допомогти в цьому.


«Сильні» пропонують добірку з мобільних застосунків на Android та iOS і маловідомих вбудованих функцій смартфонів, аби ви почувалися безпечніше, коли потрібно поїхати у незнайоме місце, дійти до машини у паркінгу без освітлення або повернутись додому у темний час.SilentBeacon

Один із найкращих додатків для індивідуальної безпеки на сьогодні.

Принцип роботи застосунку полягає в тому, що ви обираєте декілька телефонних контактів (можна додати і контакт місцевої поліції) і у разі небезпеки Ваша GPS-локація поширюється серед них.


Особливості: застосунок сповіщає одночасно всіх людей, яких обрано, і відтворює для них ваше місцезнаходження.


Мова застосунку: англійська.


Завантажити SilentBeacon:Red Panic Button

Додаток надає можливість одним натиском червоної кнопки надіслати SMS-повідомлення та email про небезпечну ситуацію всім попередньо обраним контактам. Також він запостить цю інформацію в Twitter і зателефонує до рятувальної служби (номер поліції України можна вручну внести як один з екстрених контактів). Окрім цього, застосунок записує аудіо та відео й надає можливість надіслати швидке повідомлення.


Особливості: швидко активується та є одним із найзручніших у використанні.


Мова застосунку: англійська.


Завантажити Red Panic Button:Life360


Додаток дозволяє створити «коло» контактів, місцезнаходження яких ви можете бачити. Ваша геолокація аналогічно буде доступною для перегляду ними. Також застосунок має приватний чат та журнал локацій.


Особливості: із високою точністю вказує геолокацію, а розробник заявляє, що з усіх подібних додатків Life360 найменше використовує заряд акумулятора.


Мова застосунку: українська і ще 13 варіантів.


Завантажити Life360:SafeUP


Подібний до решти названих застосунків, однак має одну особливість: якщо Вам немає кого додати як екстрений контакт, додаток пропонує періодичні перевірки вашої безпеки.


Також SafeUP може здійснювати аудіо- та відеодзвінки у режимі реального часу.


Мова застосунку: англійська, іврит.


Завантажити SafeUP:Cairn


Додаток, розроблений насамперед для людей, які ходять у походи, але стане у нагоді і в місті. Він транслює ваш шлях додому обраним людям зі списку та підраховує час, який потрібен на дорогу. Якщо ви не дісталися в обраний пункт призначення у зазначену годину, застосунок сповістить про це екстрені контакти. Водночас, коли ви затримуєтесь з інших причин – у додатку можна це зазначити.


Особливості: доволі простий у використанні. Через певний час, якщо людина не дісталася пункту призначення, додаток зреагує самостійно. Багато функцій в ньому – платні.


Мова застосунку: англійська.


Завантажити Cairn:Bsafe


Додаток вміє підробляти вхідний дзвінок, аби у вас був привід покинути приміщення, де почуваєтеся в небезпеці. Також він досить точно фіксує геолокацію, що дозволяє обраним контактам віртуально слідкувати за вашим переміщенням, коли ви вмикаєте трекінг.


Коли SOS-кнопка застосунку активована, телефон автоматично починає записувати аудіо та відео. Крім цього, можна налаштувати активацію SOS-кнопки за допомогою голосової команди або дотику.


Особливості: містить багато корисних функцій, але майже всі вони доступні лише у платній версії.


Мова застосунку: англійська.


Завантажити Bsafe:Вбудовані функції айфона та можливості месенджерів


Окрім використання сторонніх застосунків, поширити геолокацію дозволяє і вбудований додаток айфона “Локатор”. А на андроїді це найпростіше зробити за допомогою функції “передавання геоданих” у Google-картах. Обидва варіанти дозволяють надати обраним контактам доступ до ваших геоданих на період, який можна регулювати.


Така ж функція із можливістю трекінгу доступна і в месенджері “Телеграм”. Крім цього, надіслати своє поточне місцезнаходження можна у “Viber”.SOS-функція в смартфонах


Вбудована функція у смартфонах на платформах iOS та Android, що дозволяє зателефонувати в службу екстреної допомоги та надіслати вашу поточну геолокацію екстреним контактам у разі небезпечної ситуації. Для цього потрібно п’ять разів швидко затиснути кнопку блокування екрана на телефоні. Також смартфон може почати записувати відео, якщо попередньо надати доступ на це.


Особливості: завчасно потрібно додати обрані контакти до переліку екстрених.Comments


bottom of page